Czech Division
+[420] 722 222 463
info@hmobil.cz

Samsung Galaxy Note 10 zřejmě přinese superrychlé rychlonabíjení

HMOBIL.CZ

Samsung Galaxy Note 10 zřejmě přinese superrychlé rychlonabíjení

Pouze jediný model Galaxy S10 disponuje novým „superrychlým nabíjením“ od Samsungu, a ten navíc na většině trhů nenajdete.

Jde právě o model Galaxy S10 5G, který podporuje 25W rychlonabíjení, přičemž jiná zařízení značky z poslední doby podporují jen 15 W. Jeden model střední třídy se superrychlým nabíjením tu však je, a tím je Galaxy A70.

Letos však přijde ještě jedno zařízení, a to Galaxy Note 10, které podle aktuálních uniklých informací bude podporovat ještě vyšší rychlosti. Podle poměrně důvěryhodného zdroje Ice Universe z Twitteru půjde o lepší než 25W rychlonabíjení, nicméně konkrétní čísla ještě neznáme. Pokud však má ještě letos přijít další zařízení s podporou superrychlého nabíjení, lze si úspěšně vsadit na to, že půjde právě o „podzimní“ vlajkovou loď Galaxy Note 10.

Existují jisté spekulace, že by Galaxy Note 10 mohl přinést podporu 50W superrychlého nabíjení. Což může znít příliš nadneseně, nicméně úplně nereálné by to nebylo. Nabíjecí technologie SuperVOOC od společnosti Oppo již nyní nabízí výkon nabíjení blížící se 50 wattům. Což by mohlo znamenat plně nabitý smartphone za pouhých 35 minut. Již v minulosti však Samsung měl problém s bateriemi a jistě by to nerad opakoval.

zdroj: SamMobile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.