Czech Division
+[420] 722 222 463
info@hmobil.cz

Recenze luxusního obalu Pitaka pro iPhone 7/8/X

HMOBIL.CZ

Recenze luxusního obalu Pitaka pro iPhone 7/8/X

Pokud jste fanouškem ochranných krytů pro iPhony, dnes tu pro vás mám jednu pecku. Ukážeme si totiž kryt s názvem Pitaka. Ochranný kryt Pitaka je luxusním krytem vyrobený z prémiových materiálů. Mezi jeho největší přednost patří to, že je velice tenký, tudíž se vaše zařízení po nasazení příliš nezvětší. Kryt je doopravdy velice krásný a stylový. Rozhodně jím tedy neurazíte ani na pracovní schůzce. Pojďme se na něj tedy společně podívat podrobněji.

catalyst_ipouzdro_fb

Oficiální specifikace

Na recenzi jsem měl zapůjčený kryt pro iPhone 7 nebo iPhone 8 – kryty jsou na oba telefony stejné, a to hlavně kvůli velice podobné konstrukci obou telefonů. Kryt Pitaka se chlubí především tím, že se jedná o velice tenký kryt. Je vyrobený z prémiových materiálů, které se používají v armádě. To znamená, že se vám vašeho miláčka zcela jistě s nasazeným krytem rozbít nepovede. Konkrétně se tento prémiový kryt vyrábí z materiálu s názvem Aramid. I když se to na první pohled nemusí zdát, tak i takovýto tenký obal má „přidanou hodnotu“ ve formě funkce, kterou ocení především řidiči. Pokud vlastníte magnetický držák do vašeho vozidla, určitě jste se setkali s magnetickými plíšky, které musíte nalepit na telefon nebo na obal telefonu, aby zařízení mohlo na držáku držet. To s krytem Pitaka odpadá, jelikož se v krytu samotném skrývá neviditelný magnet. Tento magnet funguje stejně, jako již zmíněné magnetické plíšky, tudíž už je nebudete muset používat. Propustnost bezdrátového nabíjení i skrze nasazený obal je samozřejmostí. Díky tomu, že je kryt vyroben z Aramidu, tak by měl být i neprůstřelný – bohužel, tohle vyzkoušet a potvrdit nemůžeme.

IMG_0525
IMG_0135
Pitaka-Aramid-iPhone-7-Case-04

Balení

Balení krytu působí stejně luxusně, jako kryt samotný. V případě, že si objednáte tento kryt, obdržíte stylové balení, které má průhlednou přední část, tudíž první, co uvidíme, bude kryt. Abyste se dostali ke krytu samotnému, stačí zatáhnout za bílý provázek, který se nachází na spodní části balení. Po zatažení se balení otevře a vykoukne na vás ochranný kryt Pitaka v celé své kráse. Pod  krytem se nachází ochranné sklo, které je součástí balení. Nesmí chybět ani děkovná kartička od společnosti. Na zadní straně balení se nachází popis krytu a oficiální specifikace, které jsme si už představili v odstavci výše – tzn. tenké provedení, magnetická funkce krytu a samozřejmě možnost bezdrátového nabíjení s nasazeným krytem.

pitaka_ipouzdro_kryt (1)
pitaka_ipouzdro_kryt (2)
pitaka_ipouzdro_kryt (3)

Zpracování a design krytu

Hned poprvé, co jsem kryt chytil do ruky, jsem cítil prémiovou kvalitu a luxusní provedení. Kryt je velice lehký a tenčí, než jsem původně čekal. Po nasazení krytu na zařízení jsem málem nepoznal, že je vůbec v nějakém obalu. Navíc k tomu se v krytu můj iPhone držel o mnoho lépe, než bez něj. Z fotek to bohužel nepoznáte, ale kryt sám osobě má na svém povrchu jakési „vroubky“, které vytváří materiál sám o sobě. Nejedná se tedy o obyčejný kryt s natisknutým designem a přestřelenou cenovkou. Jednoduše metaforicky řečeno, v případě tohoto telefonu jeho funkce nabíjí zbraň a luxusní provedení mačká spoušť.

pitaka_ipouzdro_kryt (11)
pitaka_ipouzdro_kryt (12)
pitaka_ipouzdro_kryt (13)

Závěr

Pokud sháníte ochranný kryt pro váš jablečný telefon a chcete se odlišit od ostatních obyčejných obalů, je kryt Pitaka přímo pro vás. Samotný kryt je vyroben z Aramidu, který se používá v armádě  a společně s krytem vám v balení přijde ochranné sklo zdarma. To znamená, že získáte téměř 360° ochranu zařízení ze všech stran. Kryt budí velikou pozornost a v případě, že se rozhodnete pro jeho koupi, se budete muset připravit na otázky ohledně ceny krytu a místa zakoupení. Tohoto krasavce si totiž všimne opravdu každý.

Závěrem bych rád poděkoval společnosti iPouzdro.cz za zapůjčení nejen tohoto krytu Pitaka, ale zpětně bych i rád poděkoval za zapůjčení dvou skvělých krytů od společnosti Spigen –  recenzi na tyto kryty si můžete přečíst zde. Doufám, že jsem vás o bezkonkurenčním zpracování a luxusním designu krytu Pitaka přesvědčil. Pokud ano, kryty můžete zakoupit pomocí tohoto odkazu:

Kryty Pitaka můžete zakoupit buď z odkazu výše a nebo přímo na prodejně iPouzdro.cz – Vyšehradská 27, Praha.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.