Czech Division
+[420] 722 222 463
info@hmobil.cz

Porazil Samsung Galaxy 10 své předchůdce v nočním fototestu? Jak obstály Galaxy S8 a S9?

HMOBIL.CZ

Porazil Samsung Galaxy 10 své předchůdce v nočním fototestu? Jak obstály Galaxy S8 a S9?

Prodej Samsung Galaxy S10 začíná dnešním dnem. Plánujete si nový Samsung telefon koupit, ale vlastníte starší Galaxy S8 nebo Galaxy S9? Tak to jste na správném místě. V dnešním srovnání se blíže podíváme na to, jak velké zlepšení je u fotografií za zhoršených světelných podmínek u řady Samsung Galaxy S. Výsledky možná překvapí nejednoho z vás, stejně jako nás dříve v redakci.

Jaké jsme u fototestu použili nastavení telefonů?

Protože drtivá většina uživatelů mobilních telefonů nepoužívá manuální nastavení fotoaparátu, u všech smartphonů řady Samsung Galaxy byl nastaven automatický režim. Jedna z nejdůležitějších věcí u foto testů je nastolit identické podmínky. Ať už je to kvůli světlu nebo třeba objektům. Mít 100% stejné podmínky je však téměř nemožné, i tak jsme se snažili co nejvíce přiblížit. Všechny tři telefony byly používány ve stejnou dobu a ze stejného místa.

srovnani fotografii fototesty fotomobilu

Noční fototest Samsung Galaxy S10+ vs Samsung Galaxy S9+ vs Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S10 (recenze) se od dnešního dne začíná prodávat po celém světě včetně Česka. Žhavá novinka má rovnou tři hlavní fotoaparáty na zadní straně. První je širokoúhlý a má 12 MPx, nechybí variabilní clona s F/1,5 a F/2,4. Druhý je teleobjektiv s 12 MPx a světelností F/2,4. Třetí fotoaaparát je ultraširokoúhlý 16 MPx, ten má světelnost F/2,2. Telefon dokáže nahrávat ve 4K rozlišení a 60 FPS a nechybí OIS.

Samsung Galaxy S9+ má “pouze” duální fotoaparát. První fotoaparát je v Galaxy S9 i S9+ totožný. Má 12 MPx, variabilní clonu F/1,5 a F/2.4. Teleobjektiv má 12 MPx a světelnost F/2,4. Nahrávání videa už dokáže ve 4K rozlišení a 60 FPS a optická stabilizace obrazu (OIS) je také k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.