Czech Division
+[420] 722 222 463
info@hmobil.cz

Huawei Nova 4e a Honor 10i nabídnou trojitý fotoaparát na zádech

HMOBIL.CZ

Huawei Nova 4e a Honor 10i nabídnou trojitý fotoaparát na zádech

Huawei se rozhodl rozšířit trojitý zadní fotoaparát do dalších modelů střední třídy. Podle uniklých informací můžeme tuto vychytávku očekávat od telefonu Nova 4e a svého zástupce chystá i sesterská značka v podobě modelu Honor 10i.

Tři fotoaparáty na zádech přestávají být výsadou high-endových smartphonů, pomalu totiž pronikají do střední třídy. Svou zásluhu na tom má Huawei, který nedávno uvedl model P Smart+ (2019). Na cestě jsou ovšem další kousky, které by měly zkombinovat trojitý foťák s rozumnou cenovkou. Už ve čtvrtek 14: března by měl být oficiálně představen Huawei Nova 4e, který si můžeme prohlédnout na uniklých renderech. Telefon by měl být dostupný v černé, bílé a modré variantě, přičemž poslední jmenovaná kombinuje dva odstíny.  

  Přední straně dominuje 6,15″ displej s rozlišením Full HD+ a drobným kapkovitým výřezem, na zádech potom kromě čtečky otisků prstů můžeme vidět onen zmiňovaný fotoaparát. Základem by se měl stát 24MPx snímač doplněný o 8MPx širokoúhlý a 2MPx pomocný, který zaznamenává hloubku ostrosti pro vytvoření fotek s rozostřeným pozadím. Huawei Nova 4e by měl být poháněn procesorem Kirin 710 společně s až 6GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm, i když očekávat můžeme více paměťových variant. Z další známé výbavy můžeme zmínit 32MPx čelní fotoaparát na selfie nebo baterii o kapacitě 3340 mAh.  

  V mnoha ohledech podobnou výbavu nabídne i připravovaný Honor 10i, který byl spatřen na jednom ruském webu. Na fotografiích si můžeme prohlédnout telefon s designem, který je typický pro značku Honor. Lesklé tělo by mělo ukrývat 6,21″ displej, opět s rozlišením Full HD+ a výřezem ve tvaru kapky. a zádech bychom měli najít trojitý fotoaparát ve stejné konfiguraci jako u Huawei Nova 4e, tedy 24MPx, 8MPx a 2MPx snímač. Stejně tak na přední straně by se měl nacházet 32MPx fotoaparát. Zdroj zmiňuje také procesor Kirin 710, 4GB RAM a 128GB úložiště.   Pokud jsou tyto údaje správné, budou Nova 4e a Honor 10i po stránce výbavy takřka totožné smartphony. Na druhou stranu to není nic tak zvláštního, v nabídce Huawei a Honor najdeme i zcela totožné modely, které se někdy liší jen názvem.Odlišností by tedy mohla být hlavně regionální dostupnost. Datum představení novinky od Honoru zatím neznáme.    Zdroj: Trendytechz.com, Hi-tech.mail.ru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.